Хубчев: Не се виждам повече като треньор
Легендарният бивш защитник Петър Хубчев навършва днес 60 години и ще отбележи юбилея със семейството си в Германия. Сега Хубси, както го наричаха по време на футболната му кариера, играе и мач за възстановяването си от онкологично заболяване. Хубчев говори пред "Тема Спорт" в едно от редките си интервюта. Той откровено споделя, че не се вижда повече в ролята на треньор.
"Казвам ви го с чисто сърце, защото напоследък ми остава много време и много често разсъждавам на тази тема. Дано ми повярвате поне вие. Мисля, че времето ми като треньор мина. Знам, че има примери на много възрастни колеги, но там според мен наставникът трябва да е много активен по време на мач. Бих работил с удоволствие в областта на футбола.
Използвам това време от година и нещо, за да се запозная с много от нещата в чисто административната работа и научавам много неща, които досега са ми оставали встрани. И досега не съм си представял да правя нещо извън футбола.
Вече се виждам встрани от пейката. На по-удобни столове, по-високи, на които можеш да се облегнеш", заявява Хубчев.
- Найденов с нова публикация за съдиите преди дербито ЦСКА – Левски
- Треньорът на Септември: Важна крачка към спасението
- Алвеша: Всеки мач за ЦСКА 1948 е като финал
- Феновете на ЦСКА и Левски с шествия преди мача
- Пробвайте знак Х за Вечното дерби
- Над 20 000 билета са продадени за Вечното дерби
- Питас: Ако трябва ще умрем на терена, но ще победим в понеделник
- Ради Кирилов: Дербито няма да се реши от точковата разлика