Нов и бърз залп от Варна - Черно море отвърнаха на Лудогорец
Черно море отговори подобаващо на опита за закачка от страна на Лудогорец. По-рано от Черно море обявиха, че ще има жалба срещу Волен Чинков. От Лудогорец отвърнаха иронично, а ето какво пишат сега "моряците":
Ето какво пишат от Черно море, които качиха и клип с идентично положение за дузпа от Висшата лига на Англия:
"Явно колегите и съдиите от Висшата лига също не са присъствали на изключително ползотворния "ОНЛАЙН семинар, на който са били презентирани спорни ситуации от съдийско естество и най-вече на частта за дузпите и червените картони, под егидата на заместник-председателя на Съдийската комисия на УЕФА Карлос Веласко и с участието на председателя на Съдийската комисия на БФС Давид Борбалан".
Със сигурност обаче част от ръководството на присъствалите на СЕМИНАРА са много активни при определянето на съдийските бригади и ВАР реферите за срещите от първенството!".
- Черно море привлече френския халф Мохамед Аши Буаклин
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- Васил Панайотов остава свободен агент след раздяла с Черно море
- Илиан Илиев: Подписахме с Александър Тодоров и Керчев, търсим още поне петима
- Черно море набеляза защитник на Берое
- Черно море се насочва към двама от Берое, бъдещето на заралии остава неясно
- Черно море подготвя мащабна селекция с до 10–11 нови попълнения
- Черно море привлече бивш защитник на Лудогорец