Арда направи 1:1 с Раднички
Арда завърши наравно 1:1 срещу сръбския Раднички (Ниш) в първата си контрола на турска земя. Единственото попадение за възпитаниците на Александър Тунчев реализира Тонислав Йорданов, който бе точен в 35-ата минута.
Нападателят се възползва от грешка на защитник, открадна топката и без проблем се разписа. През второто полувреме в 65-ата минута тимът на Раднички стигна до изравнителен гол.
Следващата контрола на Арда е на 2 февруари срещу Висла Краков.
- Ман Юнайтед следи 22-годишен ляв бек
- Левски плати близо 150 000 евро на НАП и общината, обяви още колко остават
- Задава се първи мач с боди камера на съдия в българския футбол
- Левски приветства Хуан Переа в редиците си
- Macron ще продължи да облича Ботев Пловдив
- ЦСКА прати Додай обратно в Албания
- Левски подписа договор със сина на Емил Ангелов
- Ботев Пловдив пусна билетите за дербито с Берое
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]