Ботев Пловдив обяви програмата си за зимната подготовка
Ботев Пловдив ще поднови тренировъчни занимания тази седмица. В четвъртък (4 януари) футболистите на Душан Керкез се събират на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика". Те ще преминат задължителни медицински прегледи, след които ще започнат и тренировки.
На 19-и януари от 12:00 ч., на клубната база, "канарчетата" ще изиграят първата си контрола за годината срещу градския Марица. Два дни по-късно, с полет от София, "жълто-черните" ще отпътуват за Белек (Турция).
След завръщането на тима от Турция, възпитаниците на Душан Керкез ще срещнат Хебър (Пазарджик) в последната си проверка от зимната подготовка. Спарингът е насрочен за 10-и февруари, а часът на срещата ще бъде допълнително оповестен.
Ето и пълната програма:
04.01 – 05.01.24 – задължителни медицински прегледи
04.01 – 18.01.24 тренировъчни занимания на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика"
19.01.24 – от 12:00ч. контролна среща срещу тима на Марица (Пловдив)
21.01.24 – заминаване за Турция
23.01.24 Ботев – Гурник (Забже)
26.01.24 Ботев – ФК Пакши
28.01.24 Ботев – Вайле Болдклуб
01.02.24 Ботев – Рубин Казан
03.02.24 Ботев – Динамо Москва
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Херо: Изобщо не заслужавахме да загубим този мач
- Меси носи 3-те точки на Локо София срещу Ботев Пловдив (видео)
- ФКСБ преговаря за защитник на Ботев Пловдив
- Тунчев: Загубихме 2 точки
- Херо: На фона на играта - доволен съм
- Арда и Ботев Пловдив с реми, Тодор Неделев се контузи
- Ботев Пловдив си има нов спортен директор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]