Гьозтепе се интересува от Уелтон
Втородивизионният турски Гьозтепе се интересува от звездата на Левски Уелтон, съобщава gazeteyenigun.com.tr.
Воденият от Станимир Стоилов тим ще се подсили сериозно през зимния трансферен прозорец, тъй като вече стана ясно, че клубът от Измир има сериозни амбиции за влизане с директна промоция в Суперлигата на Турция. Именно заради това Гьозтепе се е насочил към Уелтон, който е част от дълъг списък с футболисти, които са набелязани от "жълто-червените".
Освен бразилското крило на "сините“, Гьозтепе следи и футболиста на Раков Лукаш Зволински, както и още няколко офанзивни играчи, които се подвизават в балканските първенства.
Уелтон е важна част от нападението на Левски, като до момента бразилецът има 6 гола и 4 асистенции за своите 23 мача за "сините“ във всички турнири.
- ЦСКА 1948 преборва Левски за крило?
- Левски няма да има проблеми срещу Витоша Бистрица
- Веласкес: Не мисля за трансфери, а за мача с Витоша Бистрица
- Левски даде старт на членската си кампания през 2026
- Вкарал на Левски е трансферна цел на "Герена"
- Макун: Трябва да затворим годината с победа
- Локо София ще се пробва с ненужен в Левски
- Асоциацията на българските футболисти също подкрепи Асен Митков
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]