Дерменджиев: В мачове като този с Фенербахче, ние можем да се подобряваме
Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев даде пресконференция преди сблъсъка с Фенербахче в Лига на конференциите.
"Фенербахче е един много класен съперник. Ние сме доволни, че имаме възможността да играем срещу такъв отбор и такива футболисти, за да видим каква е нашата класа и къде трябва да се подобряваме. При всички случаи ще се опитаме да играем добър мач и да извлечем оптималното. Вие знаете, че това е футбол. Винаги съм искал от отбора с всеки мач да вдигаме класата. Доволен съм, че ще играем срещу класен отбор. Това за нас е много добре. Искам да се подобряваме срещу такива отбори. Всички знаем, че това е последен шанс и аз искам ние да не го пропуснем“, започна Дерменджиев.
"Сонко Сундберг вече е добре, тренира, но ще го запазим. Както казах вече Фенербахче е много класен отбор. Мисля, че се представихме игрово добре в Истанбул. Имахме индивидуални грешки. Ще се опитаме тези грешки да ги нямаме тук. От контузените играчи няма играч, който да се завърне в игра за този мач“, допълни треньорът.
"Може да се каже, че е един изключително сериозен мач, но не мисля, че най-важния. Двата турнира са важни, ще вложим максимума и ще се опитаме да излезем в групата и в края на първенството Лудогорец да е на първа позиция“, каза още той.
"Това, което е било до момента, в който дойдох в Лудогорец, е минало. Оттук нататък ние разговаряме с играчите. Те разбраха какво трябва да правят и мисля, че отборът постепенно ще има подобрение“, завърши Дерменджиев.
- Резултати от мачовете от Лига Европа на 29 януари
- Лудогорец се класира за плейофите в Лига Европа след победа над Ница
- Левски загря за Суперкупата с добра победа срещу тим от Втора лига
- Хьогмо: Имахме доста тактически тренировки за Ница
- Добра сделка за Ботев Пловдив - канарчетата взеха играч от Лудогорец
- Лудогорец в търсене на задължителна победа срещу Ница
- Веласкес: Много е трудно! Бюджетът на Лудогорец е в пъти по-голям от нашия
- Лудогорец гони 9 млн. в Лига Европа