Ачиари: Ключово беше, че вкарахме и двете си положения
Наставникът на Берое Хосе Ачиари бе много щастлив от домакинския успех с 2:1 над Левски.
"Поздравявам играчите си, които се изправиха срещу много добър отбор. Хубава победа за нас. Посвещаваме победата на феновете, които ни подкрепяха през целия мач. Бащата на Селесте почина и не можа да бъде с нас. В момента пътува към Аржентина. Тази победа е за него. Работата на играчите ми беше великолепна срещу добър отбор като Левски, чийто индивидуални качества на футболистите са много добри. До гола стояхме много добре, след това Левски започна да намира пространства, не създаваха много положения, но ни караха да се връщаме пред вратата.
Гледахме централната зона да е затворена. Оставяхме централните защитници на Левски да играят.
Ключово беше, че вкарахме и двете си положения. Но трябва да кажем, че и противникът се представи много добре - с добър отбор и треньор. Задължаваше ни да се браним почти през целия мач. Справихме се в защита и сме щастливи с победата.
Идваме след мач срещу първия, а днес играхме срещу гранд. Спечелихме шест точки и това е невероятно", завърши Ачиари в ефира на Диема.
- Левски получава добри пари при елиминиране на Университатя
- Университатя Крайова изглежда преодолим съперник за Левски
- Боримиров: Феновете ще ни липсват в този мач
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Сержиньо: В Левски ме накараха да се чувствам специален
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Левски подписа професионален договор с талантливия Андрей Нешев
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход