Левски тества португалец в Австрия
Португалският десен бек Себастиао Ногейра ще пътува с отбора на Левски за Австрия, това призна собственика на отбора Тодор Батков. "Сините" заминават в сряда за Линдабрун, където ще продължат своята подготовка, а там наставникът на отбора Георги Иванов ще може да тества качествата на футболиста.
Отборът все още търси централен защитник, като вариантите за този пост са словак или французин. Междувременно левият бек Калин Щърков се завърна при "сините", след като игра под наем в отбора на Видима Раковски. Очаква се той да бъде на разположение на Гонзо за предстоящите контроли в Австрия.
- Свързван с Левски може да подпише с ЦСКА 1948
- Левски продължи по пътя към титлата с победа над Ботев Пловдив
- Левски прати малка оферта за Салидо, но Берое веднага я отказа
- Левски ще се реваншира на феновете с победа срещу Ботев Пловдив
- Сираков с голям ход за бъдещето на Левски
- БФС за Лудогорец - Левски: "Сините" трябваше да играят с човек по-малко едно полувреме
- Левски поздрави Станимир Стоилов за 59-ия му рожден ден
- Левски си изкара яда на водеща медия, отне им акредитациите
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]