Наско Сираков плаши Петрис с дубъла
Мажоритарният собственик на Левски - Наско Сираков плаши защитника Жереми Петрис с втория отбор. Причината за това решение е бавещият се отговор от страна на французина дали ще подпише нов договор с клуба. Босът на сините е дал две седмици срок на 25-годишния футболист да стори това, пише "Тема спорт".
Жереми Петрис тренира с футболистите на "сините", които не бяха титуляри срещу Етър.
Ако Петрис откаже да сложи подписа си под нов контракт, то той ще бъде пратен да тренира с дублиращия тим. Настоящият договор на бранителя изтича в края на сезона и от "Герена" може да го изпуснат без пари или да бъдат принудени да го продадат през зимата за жълти стотинки. Интерес към него проявява Лудогорец.
Петрис изненадващо не попадна в групата за мача с Етър (1:0), като информациите са, че е имал неразположение. Вчера французинът тренира на 100% с играчите, които не играха или взеха по-малко участие срещу болярите, показвайки, че няма проблем с контузия.
- Кметът на София: Към момента няма развитие по стадион "Георги Аспарухов"
- Феновете на Левски ще избират най-красив гол за годината
- Левски подписа със свой юноша
- От Левски: 7 е любимото ни число
- Моци: Хубаво е, че ще играем срещу Левски
- Боримиров: Ако искаме Купата, трябва да бием в Разград
- Няма сделка! Левски остава без нов собственик
- Вихрен Сандански отказа сделката за стария автобус на Левски