Марин Петков: Спечелихме някои мачове след 90-ата минута, но не се получава всеки път
Днес в Пресклуб "България“ Джавад Ел Джемили, Марин Петков и Преслав Бачев получиха традиционните статуетки съответно за Играч на 2-ри, 3-ти и 5-и кръг в анкетата сред треньорите, а мароканецът добави и малката "Златна топка“ за футболист на юли в допитването сред спортните редакции.
Марин Петков благодари за наградата, като заяви, че тя е заслуга на отбора.
“Показахме характер и срещу Крумовград. Стояхме добре до полувремето. След почивката не ни се получи играта. Спечелихме някои мачове след 90-ата минута, не се получава всеки път", каза националът.
“Благодаря на лекарския щаб на Левски, който ме възстанови добре от контузията. Работих здраво през този месец извън терена, за да се върна бързо във форма", добави Петков.
“Най-добре се чувствам, когато играя отдясно в атака. Но за мен е важно да съм на терена, а треньорът определя на кой пост мога да бъда полезен. Това е негова преценка", смята Марин Петков.
- Мишо Вълчев: Левски трябва да прескочи Борац
- УЕФА смени съдиите за реванша между Левски и Борац
- Левски обяви програмата до гостуването на Борац
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас