НКП на Левски: Феновете на Шкупи да не пътуват до България
Националният клуб на привържениците на Левски (НКП) изрази категорична позиция относно задаващия се реванш с Шкупи в четвъртък. "Сините" фенове призовават северномакедонците да не пътуват до България, защото няма да си прекарат добре.
Ето какво гласи цялото съобщение на НКП:
"НКП на Левски е с категорична позиция относно задаващия се реванш в четвъртък. Феновете на Шкупи не бива да идват. София не е място за разходки, а още повече след случката от Скопие.
Агитката на Левски е със славна история и гостите няма да си прекарат приятно в нашата столица, която вероятно е най-доброто място, което хората от квартал Чаир могат да посетят през целия си животец.
Отменете пътуването до България! Тук няма да си прекарате добре.
Нека този път разумът надделее! Победителят може да е само един! И това сме ние!
Всички на стадиона и само Левски!".
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
- Треньорска рокада бави трансфер на Левски