Миланович: Това бе най-добрият ни мач от началото на сезона
Старши-треньорът на Крумовград Неманя Миланович коментира загубата с 3:1 от Черно море в мач от третия кръг на efbet Лига.
"Ние се изправихме срещу добър отбор. Те имат качество и като отбор, и като индивидуалности. През първото полувреме контролирахме нещата, но през второто Черно море беше по-добрият отбор. Трябва да видя какво се промени в играта ни. През второто полувреме загубихме контрола, направихме индивидуални грешки, което ни коства трите точки. Мисля, че това бе най-добрият ни мач от началото на сезона, за съжаление не взехме нито една точка. Всеки мач играем за победа. Следващият двубой е срещу Берое, те играят също добре от началото на сезона, но играем мач за мач. Има много неща, които можем да извлечем от днес. Мач след мач ще ставаме по-добри, мисля, че следващият мач ще бъдем още по-добри", заяви Миланович.
- Илиан Илиев загатна за задаващата се раздяла с Черно море
- Кабаков ще свири Лудогорец - Черно море, Любомиров - пловдивското дерби
- Славия шокира Черно море във Варна
- Александър Томаш сред вариантите за Черно море
- Илиан Илиев може да остане в Черно море при две ключови условия
- Левски пречупи Черно море и направи нова крачка към титлата (видео)
- Левски разпродаде един сектор за мача с Черно море
- Левски се надява на нови 3 точки по пътя към мечтаната титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]