Александров: Левски ще е фактор, ако феновете застанат зад тима
Бившият футболист на Левски Александър Александров коментира случващото се на “Герена" в подкаста "Пожелахте да говори" на Gerena.bg.
“Когато феновете са разединени, особено в Левски, това е от голямо значение, много трудно ще се случат добри неща. Неприятно е и това може би влияе на футболистите. Навремето не ни се оказваше такова, но при сегашните играчи го има.
В момента на отбора липсват завършващият пас и голът. Българските футболисти са добри, но трябва да им се дава повече шанс и време. От чужденците харесвам Уелтон. Дай Боже, колкото се може по-напред да стигнат “сините" в Европа. За българските стандарти Левски има добър отбор. Ако публиката застане зад тима, той ще бъде фактор в първенството. Хубавото е, че се запази гръбнакът и има качество във футболистите", заяви Александров.
- Исторически момент на „Герена“: Левски ще получи титлата от Георги Иванов
- Переа се завръща за Лудогорец, Левски почти без кадрови проблеми
- Славия поздрави Левски за шампионската титла
- Макун: Тази титла ще остане завинаги в сърцето ми
- Лудогорец ще направи шпалир, но ще опита и да развали празненствата на Левски
- Левски може да се сдобие с още един национал
- Левски избра подготовка в Правец за атака на Шампионска лига
- Заливат Левски с оферти за играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]