Арда очаква нападател
Арда очаква централен нападател, с когото да сложи край на лятната селекция, съобщава "Тема Спорт". Става въпрос за чужденец. Опция за кърджалийци е бил голаджията на Ботев Bp Браян Переа. Врачани обаче са поискали прекалено много пари за колумбиеца, чийто връх в кариерата бе Лацио. Затова и от Арда са се насочили към външния пазар. Старши треньорът на сините Александър Тунчев разполага само с един типичен централен нападател в лицето на Преслав Боруков.
В Арда е било обсъдено името на Георги Миланов за подсилване на халфовата линия, но в Кърджали са преценили, че разполагат с достатъчно футболисти на неговата позиция. Финансовата част не е била проблем.
Ръководството на Арда пък прави всичко възможно да уреди двама от чужденците си за гостуването на Берое. Мачът под Аязмото е следващия понеделник - 24 юли. Става въпрос за защитниците Хюсеинов (Азербайджан) и Окези Принц (Нигерия). Те имаха проблеми с документите за домакинството срещу Черно море (3:3) на старта на кампанията.
- Бизнесмен спасява Пирин Благоевград?
- Обявиха новия наставник на Монтана
- Мартин Петров със силно послание към феновете на ЦСКА
- ЦСКА иска Соле от Славия
- Официално: Левски се раздели с полузащитник
- Треньорът на Лудогорец стопира трансфер на двама от основните играчи
- Евертон Бала: Израснах много през 2025-та
- Марин Петков отново на дневен ред за израелци
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]