Йовов навива Мъри Стоилов да се завърне на "Герена"
Новият член на Управителния съвет на Левски Христо Йовов е навивал Станимир Стоилов да се върне в Левски, разбра "Тема Спорт".
Двамата са провели няколко разговора по темата. Както е известно, Мъри обяви, че напуска, веднага след победата с 1:0 над Локомотив (София) на "Герена" на 8 април. Като мотив той посочи несъгласие с управлението на клуба. "Сините" не избързаха с назначението на негов заместник, а мажоритарният собственик Наско Сираков повери тима на временен наставник в лицето на Елин Топузаков, който преди това водеше дублиращия тим. Наско дори посочи, че може да се стигне и до вариант, в който Топчо да получи постоянен контракт след края на кампанията.
Случайно или не, вчера Станимир Стоилов отново се появи на стадион "Георги Аспарухов". Той посети магазина в сектор А на съоръжението и си закупи от новите екипи. Както е известно, "сините" смениха доставчика и вече са обличани от "Адидас".
Договорката бе постигната още от периода на Мъри в Левски. В социалните мрежи се появи снимка от посещението на Стоилов в магазина, на която той позира с малък фен и мажоритарния собственик на клуба Наско Сираков. Естествено, фотосът предизвика множество дискусии в социалните мрежи. Не е ясно обаче дали двамата са говорили за негово завръщане на "Герена".
- Найденов с нова публикация за съдиите преди дербито ЦСКА – Левски
- Феновете на ЦСКА и Левски с шествия преди мача
- Пробвайте знак Х за Вечното дерби
- Над 20 000 билета са продадени за Вечното дерби
- Питас: Ако трябва ще умрем на терена, но ще победим в понеделник
- Ради Кирилов: Дербито няма да се реши от точковата разлика
- МВР със засилени мерки за сигурност преди ЦСКА - Левски
- Сангаре: Даже и полицаите са от Левски! Най-големият отбор!