Официално: Берое махна Киров преди важния бараж за оцеляване
Николай Киров и досегашният треньорски екип няма да води Берое в предстоящия бараж за място в efbet Лига през следващия сезон, съобщиха старозагорци в официалния си сайт.
Двубоят срещу Спортист Своге е на 10 юни от 17:30 ч., а до края на деня ще бъде обявен и стадионът, на който ще се играе срещата.
От Берое благодариха на треньорския екип за съвместната работа, професионалното и коректно отношение и пожелаха на всички много успехи занапред.
В предстоящия последен мач за сезона Берое ще бъде воден от екип - Веселин Пенев, Иван Желев и Мирослав Радев.
Веселин Пенев е старши треньор на Берое II, а Иван Желев на тима до 17 г. Мирослав Радев е треньор на вратарите в ДЮШ.
Любопитно е да се отбележи, че вчера Киров обяви, че отборът му започва подготовка за важния бараж. Явно обаче търпението на шефовете на Берое се е изчерпало и днес е било взето важното решение, като тепърва ще стане ясно дали то е било правилно.
- Реал Мадрид и РБ Лайпциг в застой по трансфера на Ян Диоманде
- ЦСКА 1948 оглави класирането, след като пречупи Арда
- Феновете на Славия поискаха оставката на Венцеслав Стефанов по време на дербито
- Юлиан Петков: Не ни достигна само вторият гол, за да победим
- Любослав Пенев: Най-доволен съм от играта, победите ще дойдат
- Истинско чудо в Берое: Играчите получиха премии след победата над Хебър
- Левски обяви продажбата на билетите за мача с Кайрат
- Официално: Ясен Петров пое Спартак Варна