Генк иска звездата на Лудогорец
Генк напира за нападателя на Лудогорец Игор Тиаго, пишат медиите в Белгия, цитирани от "Тема Спорт". Тимът води битка за титлата в страната с Антверп и Роял Юнион СЖ. Четвърти, далеч зад първите три отбора, е Брюж, който също се бе прицелил в Тиаго.
Ръководството на Генк е дало зелена светлина за 7 евентуални трансфера през лятото, като сред тях личи името на Тиаго от разградчани, пише voetbalnieuws.be. Треньорът Йохан Боскамп е поставил като номер едно в списъка Йорис Каембе от Шарлероа.
Бразилецът Игор Тиаго бе привлечен в Лудогорец през февруари 2022 година, като постепенно се превърна във водеща фигура в атака. Нападателят има впечатляваща статистика от началото на сезона, като е грабнал вниманието не само на Генк.
Тиаго е изиграл до момента 47 двубоя във всички надпревари, в които е вкарал 18 гола, като има и 9 асистенции.
- Задава се първи мач с боди камера на съдия в българския футбол
- Лудогорец отново срещу Ференцварош в Европа
- Вратарят на Лудогорец: Важното е, че продължихме напред
- Чочев: Това е голямо постижение не само за нас
- Станич: Важно бе Лудогорец да продължи напред
- Клод Пюел: Лудогорец са солиден отбор
- Хьогмо: Лудогорец има потенциал
- Определени са двойките за плейофите на Лига Европа