Лудогорец със светлинно табло като на Барселона
Стадион "Лудогорец Арена" ще се сдобие с най-модерното светлинно табло в България. То ще бъде същото като това на "Hoy Камп" в Барселона. Таблото ще бъде поставено на източната част на стадиона, като за да бъде максимално удобно на зрителите, веднага след головите попадения ще вървят повторения.
Таблото е поръчано в Испания още преди три месеца, а парите за него вече са преведени по сметката на фирмата от Иберийския полуостров. Освен поставянето на тази изключителна придобивка, на стадиона ще вървят и строителните дейности по изграждането на осветлението. До старта на първенството в родната "А" група тревната настилка също ще бъде изцяло подновена, с нови дренажи и подземно отопление, съобщи "Тема спорт".
- Барса ще се сблъска с трудности в Андалусия
- Саудитска Арабия проявява интерес към Левандовски
- Лапорта: Неподходящо е „Камп Ноу“ да носи името на Меси
- Барселона продължи с Гарсия
- Меси отбеляза влиянието на Гуардиола
- Барса загуби Олмо до края на годината
- Барса увеличи преднината си в Ла Лига
- Милан преговаря с Левандовски
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]