Локо Пловдив готви исторически трансфер
Локо Пловдив готви исторически трансфер, като за целта пловдивчани ще се опитат да привлекат Тодор Тимонов от кръвния враг Ботев. Тази информация бе потвъдена лично от спортния директор на Смърфовете Бранко Милованович: "Наистина проявяваме интерес съм Тимонов. Той е качествен млад футболист и смятаме, че ще бъде полезен за Локомотив."
Самият Тимонов пък гледа последните три домакинства на Смърфовете, което още повече засили спекулациите за негов трансфер на "Лаута". Както знаем, 24-годишният състезател не пожела да сключи професионален договор с Канарчетата. Според запознати причина за това са високите финансови условия, които Тимонов е поставил пред ръководството на Жълто-черните. Полузащитникът е поискал 20 хил. долара месечно възнаграждение, което обаче в Ботев не могат да му осигурят.
От това се е възползвал собственикът на Локо Пловдив Константин Динев, който веднага е отправил изкусителна оферта към бившия футболист на Анжи. Засега агентът на Тимонов му търси отбор зад граница, но ако тази опция пропадне, то най-вероятно халфът ще смени фланелката на Ботев с тази на кръвния враг Локо Пловдив.
- Инвеститори от Абу Даби отказали да поемат Локо Пловдив заради феновете
- Локо Пловдив взе под наем играч от ЦСКА
- Локо Пловдив не успя да пречупи „соколите“ от Варна
- Левски близо до подпис с още един играч на Локо Пловдив
- Локо Пловдив отказал 800 000 паунда от Челси за Митко Илиев
- Ивайло Петков: Късмет е силно казано, но гоним класиране за Европа
- Душан Косич: Нямаше значение кой ще ни се падне
- Ясни са полуфиналните двойки от Купата на България