Шимунджа: Следва мач от Европа и трябва да вдигнем нивото
Старши треньорът на Лудогорец - Анте Шимунджа, коментира победата на "орлите" с 2:1 срещу Славия. Той остана доволен от двубоя, но разкри, че тимът му трябва да вдигне доста нивото.
"Беше тежък мач, опонентът беше много амбициозен. Ние трябваше да покажем повече, все пак съм доволен от начина, по който играхме. Днес не бяхме на най-високото ниво. Имахме европейски мачове, важно е играчите да разбират важността на шампионата. Срещу всеки опонент трябва да сме на най-високото ниво. Днес ключът към победата беше манталитета ни на победител. Радвам се на трите точки, разбира се", сподели той в ефира на Диема.
"Промените не повлияха. Знаем на кого няма да разчитаме през втория мач в Европа, всички тренираха, всички трябва да играят. И двата мача са важни, и в двата турнира искаме да постигнем най-доброто. Следващият мач е от европейските турнири, трябва да вдигнем нивото още и след това ще мислим за следващия двубой", сподели Анте Шимунджа относно предстоящите мачове на разградчани.
- Кабаков ще свири Лудогорец - Черно море, Любомиров - пловдивското дерби
- Цветомир Найденов с критики към съдийството след Лудогорец – ЦСКА 1948
- Лудогорец наказа ЦСКА 1948 и се доближи до върха
- Лудогорец и Ботев Пловдив делят заплатата на Тодор Неделев
- Билетите за Лудогорец – ЦСКА 1948 вече са в продажба
- Лудогорец насочва поглед към национал за лятната селекция
- Почина дългогодишен служител на Лудогорец
- Лудогорец уреди контрола с Фарул по време на паузата