Феновете на Левски поискаха спешна среща с Наско Сираков
Спешна среща с Наско Сираков поиска една от организациите, които трябваше да се превърнат в основен мотор за спасението на Левски. Става въпрос за Сдружението "Левски на левскарите". Както е известно, неговите членове са задължени да внасят всеки месец членски внос. Така се гарантират постоянни постъпления, каквито не могат да се генерират в паузата на първенството или с продажбата на клубни артикули, пише "Мач Телеграф".
Очакванията обаче бяха, че в него ще се включат 20 000 души. Засега обаче бройката е далеч по-скромна. Въпреки това обаче на два пъти Сдружението помогна на "сините" със сериозни суми във важен момент.
Сега неговите членове искат да научат от Наско Сираков какви идеи има за спасението на Левски. Това ще стане на среща, която е планирана за утре, а на нея ще присъства и Станимир Стоилов.
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
- Левски пусна билетите за мача с Локомотив Пловдив
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига
- Лудогорец пусна билетите за дербито с Левски
- Левски надви Локомотив (София) в голов спектакъл и се доближи до титлата