Феновете на Левски подкрепиха Гонзо след скандалното му изказване
Една от най-големите фен групи изрази недоволството си от поведението на ръководството на Левски, заради декларацията срещу една от легендите на клуба Георги Иванов-Гонзо. Организация "Ултра Левски“, публикува в социалните мрежи позицията си в подкрепа на бившия нападател на "сините“:
Нашата организация твърдо се противопоставя на днешната "позиция", изразена в официалните канали на ПФК Левски, относно една от легендите на нашия вековен клуб - Георги Иванов. Изумени и учудени сме от бързата реакция на клуба, когато трябва да се нападне "наш". Не става ясно кой по-точно искаше мнението на клуба и кое е налагало клуба да "осъжда" изказване на Гонзо, което няма нищо общо с клуба. Изказване, изкарано от контекста, в което се твърди, че в националния отбор трябва да играят млади българи, а не бразилци, нигерийци или сърби. Нима това не е така и клубът ни осъжда това? Нима това в момента е най-големия проблем на ПФК Левски?
Очевидно най-лесно е да хвърляме кал върху нашите легенди, докато кротко и услужливо си мълчим срещу тези, които с години бълват лай*а върху отбора и неговите привърженици! Призоваваме администрацията на ПФК "Левски" да се съсредоточи върху огромните проблеми от всякакво естество налегнали клуба и да спре да се изявява като морален стожер и последна съдебна инстанция!
Кога на Гонзо паднете, паднете....
- БФС готви по-високи такси за чужденци, Гьонов обясни и жребия за плейофите
- Величков: ЦСКА гони Европа, готови сме за дербитата в плейофите
- Боримиров: Левски е готов за дербито с ЦСКА в плейофите
- Желязков: Левски ще е шампион
- Ясна е програмата за финалната част на efbet Лига
- Найденов се подигра на ЦСКА: Ловеч ще е трети
- Михаил Вълчев: Дербито бе слабо като качество, Левски трябва да играе с типичен нападател
- Нападение над журналист преди дербито на Националния стадион