Левски съгласува трансфера на крило
Левски съгласува трансфера на крилото на кипърския Акритас Джавад ел Джемили. 20-годишният футболист е приел офертата на "сините" и ще се раздели с клуба си по взаимно съгласие.
Предполага се, че мароканецът с испански паспорт ще се присъедини към новите си съотборници в събота на лагера в Дубай. Тогава тимът на Станимир Стоилов се изправя в петата си контрола среку малайзийския Джохор. Съществува и вариант атакуващият футболист да пристигне директно в София на 1 февруари, когато е краят на лагера на "сините" в емирството.
През този сезон 20-годишният Ел Джемили е бил на терена в 15 двубоя за Акритас, в които е реализирал 2 попадения.
Джавад ел Джемили може да действа като дясно и ляво крило, както и в ролята на плеймейкър.
- Левски получава добри пари при елиминиране на Университатя
- Университатя Крайова изглежда преодолим съперник за Левски
- Боримиров: Феновете ще ни липсват в този мач
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Сержиньо: В Левски ме накараха да се чувствам специален
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Левски подписа професионален договор с талантливия Андрей Нешев
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]