Божинов веднага привлече юноша на Левски
Левски ще преотстъпи на втородивизионния Добруджа защитника Денис Динев. Бранителят е на 18 години, ставал е шампион на България до 15 години през сезон 2018/2019, като тогава е награден за най-добър защитник в първенството, пише "Тема спорт".
През есента Денис Динев игра за дублиращия тим на сините под ръководството на Елин Топузаков в Югозападната Трета лига, Група Б. Той изигра 14 двубоя за втория отбор, в които си изкара пет жълти картона. На няколко пъти Динев се готвеше с първия тим и взе участие в контролите преди началото на сезона.
Бранителят ще се присъедини към Добруджа до края на тази седмица. Тимът на Сашо Ангелов, където очакват и Валери Божинов, започна подготовка в сряда и ще води тежка борба за оцеляването си, след като завършиха първия полусезон на предпоследното 17-о място в класирането с актив от 16 точки. Божинов ще играе, но ще бъде и помощник-треньор. Именно той е изиграл роля при трансфера на Денис Динев.
До момента Левски преотстъпи двама играчи на Спартак Варна - Нейтън Олдър и Здравко Димитров, а наемът на Борислав Рупанов при соколите пропадна.
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
- Левски пусна билетите за мача с Локомотив Пловдив
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига
- Лудогорец пусна билетите за дербито с Левски
- Левски надви Локомотив (София) в голов спектакъл и се доближи до титлата