Южнокорейски отбор също има интерес към Каули от Лудогорец
Южнокорейският Чонбук е готов да плати 2,5 млн. евро (5 млн. лева) за правата на Каули Оливейра, пишат местните медии, цитирани от "Тема спорт".
Според азиатските издания това е откупната клауза на бразилския халф на Лудогорец. Той бе силно желан от Панатинайкос, който обаче според информациите е дал две оферти, които са били отхвърлени от разградчани. Първата е била за 1,7 млн. евро, а втората - за 2 млн.
Шефът на "орлите" Ангел Петричев обяви пред медиите в Гърция, че офертата на ПАО не удовлетворява клуба и че гърците знаят много добре каква е цената на футболиста. Явно в Чонбук са запознати и са готови да я платят. Развитие се очаква в следващите дни.
Лудогорец започва подготовка подготовка за пролетния дял на 7 януари. Два дни по-късно отборът лети за близо едномесечен лагер в Турция.
- Хьогмо: Титлата минава през постоянство
- Светослав Дяков напусна ръководството на Пирин Благоевград
- Лудогорец без проблеми срещу Монтана: „Орлите“ решиха всичко още до почивката
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Играч на Лудогорец създаде своя академия в Гана
- Лудогорец удари на камък с трансферна цел
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски