Байерн преговаря с Бенфика за трансфер на Коентрао
Представители на Байерн Мюнхен се срещнаха със свои колеги от Бенфика, за да обсъдят потенциалният трансфер на Фабио Коентрао в немския гранд, съобщава новината авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според изданието, проваленият сезон за миналогодишния шампион на Германия е накарало ръководството на баварците да се огледа за нови играчи и след Нойер, който е пред официално подписване с клуба от Мюнхен, следващата цел е именно левия бек на „орлите" от Лисабон.
Срещата се е състояла в столицата на Бавария, като от Бенфика смятат, че срещу 30 милиона евро биха се разделили с Коентрао - цифра, която от своя страна Байерн е готов да плати. В Мюнхен се надяват, че с привличането на 23-годишният защитник, ще си осигурят за дълги години играч от международна класа. Очаква се официалните преговори да бъдат стартирани след края на шампионатите в двете страни.
- ЦСКА чака съперника си в Лига Европа: Войводина и Клуж сред опасните варианти
- Левски чака съперника си в ШЛ: Ето възможните противници на „сините“
- Берое започва подготовка на 22 юни, но остава без треньор и с неясен състав
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
- Арда стартира подготовка с четири нови попълнения и обяви програмата си
- Бисер Иванов: Левски има потенциал за силно европейско представяне, но селекцията е ключова
- Александър Тунчев иска бърза селекция и повече български футболисти в Арда
- Лудогорец ще получи бронзовите медали преди старта на новия сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]