Боби Михайлов потегля към Катар
Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов ще замине за Катар след проверката с Кипър, която имат националите тази вечер на Острова на Афродита (20:00 часа).
Героят от САЩ '94 ще вземе участие в конгреса на ФИФА, който традиционно се провежда в навечерието на световното първенство, твърдят колегите от Топспорт.
Заедно с Михайлов ще бъдат и вицепрезидентите на родната футболна централа Емил Костадинов и Михаил Касабов. Мондиал 2022 се открива в неделя с двубоя между Еквадор и Катар, като нашите ще играят контролна среща в Люксембург малко преди това.
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията
- Трагедия на „Тракия“: загинаха двама юноши на Славия при тежък пътен инцидент
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- Арда продължи с национал
- Берое представи двама нови
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
806
КОМЕНТАРИ
17.11.2022 в 05:40
И да не се връща. Там да си остане. B)