Треньорът на Ботев Пловдив: Сега ще си починем малко
Старши треньорът на Ботев Пловдив – Желко Копич, заяви след поражението с 1:2 в гостуването на Арда, че кърджалийци за били по-офанзивно настроения тим след червения картон, който получи Самюел Супрайен през второто полувреме.
"Първото полувреме беше равностойно, вкарахме гола си. През второто полувреме трябваше да контролираме сблъсъка. Нямахме добро притежание на топката, бяхме стабилни в дефанзивен план. Но след червения картон, не обичам да коментирам реферите, но домакинският отбор беше по-офанзивно настроен и те вкараха в края“.
"Първо трябва да спечелим откриващия двубой, след което ще мислим евентуално за втория. Сега ще починем, а след това ще се готвим за следващия сблъсък“, заяви Копич в ефира на Диема.
- Косич: Локомотив Пловдив ще е готов за всеки съперник на баража за Европа
- Балтанов след дербито: Нямаме никакво оправдание, време е за тежка равносметка в Ботев Пловдив
- Локомотив Пловдив надви Ботев с 2:1 и си осигури място в баража за Европа
- Ограничена бройка билети за феновете на Ботев Пловдив за дербито с Локо
- Ботев Пловдив загуби един от най-емблематичните си привърженици
- Лъчезар Балтанов: Да победиш Черно море с 5:0 е доста трудно
- Илиан Илиев: Второто полувреме беше срамно за Черно море
- Ботев Пд унижи Черно море с 5:0 под дъжда на „Колежа“
310