Легенда се разсърди на Левски, връща картата си за безплатен вход на "Герена"
Бившият вратар на Левски - Стефан Стайков - е огорчен от отношението на клуба към него. Причината е, че "сините" пропуснаха да честитя 73-я рожден ден на стража, пише "Тема Спорт".
"Всички отбори поздравяват за годишнина, но ЛЕВСКИ - не, защото ЛЕВСКИ е ВЕЧЕН. Няма ветерани, които победиха Барселона, Аякс и държахме рекорд от 5 вкарани гола на Барселона. Никой не се тупаше по емблемата, защото знаехме какво е ЛЕВСКИ. Затова връщам картата за безплатен вход и ще си купувам билет за сектор Б", е нередактираното възмущение на Стайков в една от социалните мрежи.
Любопитното е, че вчера "сините" не пропуснаха да поздравят друг свой бивш вратар - Здравко Здравков - за 52-ия му рожден ден. Фози в момента е треньор на вратарите на Лудогорец.
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Левски почете 104 години от рождението на Чори
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
- Левски пусна билетите за мача с Локомотив Пловдив
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига
415