От Локо София дават само 1300 билета на феновете на Левски
Локомотив Сф се завърна на собствения си стадион, който е един най-големите у нас. Оказва се обаче, че това може и да е само на хартия.
Вчера стана ясно, че "сините“ ще получат само 1300 билета за гостуването в "Надежда“ в събота. Агитката на тима щяла да бъде пускана само в сектора за гости. Освен това, Локомотив реши да действа по примера на Славия и обяви, че пропуските за привържениците на Левски са по 20 лева.
Очаква се те да пристигнат днес на "Герена“ и от утре да бъдат на разположение на касите на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов.
Дербито между двата отбора за пръв път от 2015 година ще се играе в "Надежда“. Да, Локомотив се завърна в елита през миналата година, но "железничарите“ едва сега успяха да уредят клубния си стадион с лиценз. Това стана, след като най-после успяха да сложат осветление.
Според запознати фенове на Левски вече имат и план как да "заграбят“ и част от централната трибуна, което често се е случвало в миналото.
- Левски получава добри пари при елиминиране на Университатя
- Университатя Крайова изглежда преодолим съперник за Левски
- Боримиров: Феновете ще ни липсват в този мач
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Сержиньо: В Левски ме накараха да се чувствам специален
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Левски подписа професионален договор с талантливия Андрей Нешев
- Левски направи шампионски обрат срещу Локо София и продължи победния си ход