Тити Папазов преведе парите по сметката на Левски
Констанин Папазов изпълни обещанието си, че до днес ще преведе сумата, която бе обещал на клуба за неустойката към фирмата за спортна екипировка "Макрон". Тити Папазов показа пред Gerena.bg платежно нареждане за 125 000 лева, които днес е превел към "сините". Именно тази сума породи напрежение между Тити и Станимир Стоилов по време на срещата между ръководството на клуба и феновете, която се проведе на 23 август.
"От днес мога да кажа "не съм лъжец". Безкористно съм се борил за спасението на Левски. Милиони са помагали. Това, което съм аз, като име и присъствие в обществото, го дължа на Левски. Никой нямаше да ме знае, ако не беше Левски. Каквото правя, го правя от любов и два пъти повече от благодарност към Левски. Обидно ми е да ме обвиняват в невиждани смъртни грехове. Ще бъда луд, ще бъда ревльо – не някой ме излекува от тази емоция. Може би тази емоция ме накара да съм единственият, който се обади на Васил Божков.
Искам днес да успеем. Днес трябва да е денят на голямото обединение за всички в Левски. Абсолютно всички, които обичат Левски, трябва да покажат на цяла България, че не можем да сме един срещу друг", заяви Папазов.
- Левски ще може да се похвали с още един национал
- Левски почете 104 години от рождението на Чори
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
- Левски пусна билетите за мача с Локомотив Пловдив
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига