Днес решават ще се преиграе ли Левски - Хамрун, шансът е нищожен
От Левски са в очакване на отговор от УЕФА във връзка с жалбата им. На 99% преиграване на мача с Хамрун няма да има, пише "Тема спорт".
В събота от "Герена" разкриха, че са подали искането до евроцентралата, защото румънският съдия Ищван Ковач и помощниците му са "допуснали грубо нарушение, повлияло на резултата от мача".
От "Герена" се жалват, че играч на гостите е бил дълбоко в половината на Левски след изпълнение на центъра от малтийците при резултат 1:1. Веднага след това падна гол в мрежата на сините, а срещата влезе в продължения и след това бе решена с дузпи.
Искането на Левски за насрочване на нов двубой с малтийците ще бъде разгледано днес, като ще бъдат изслушани и румънските рефери. Шансовете от евроцентралата да вземат решение за преиграване обаче са изключително минимални. Според хора от системата на УЕФА ще последва единствено наказание за главния рефер Ищван Ковач и бригадата му.
- Мишо Вълчев: Левски трябва да прескочи Борац
- УЕФА смени съдиите за реванша между Левски и Борац
- Левски обяви програмата до гостуването на Борац
- Алекс Сентейес пристигна на „Герена“ и официално се присъедини към Левски
- Сержиньо и Мехди Мубарик отправиха първите си послания към феновете на Левски
- Левски планира да създаде трети отбор от сезон 2027/28
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Веласкес: Борац явно са си заслужили да се изправят срещу нас