"Соколите" и "Орлетата" поделиха по точка
Спартак Варна и Пирин Благоевград не успяха да излъчат победител, завършвайки наравно - 1:1 в морската столица. Гостите обаче трябва повече да съжаляват, тъй като водеха в резултата почти до края на мача. Това бе първа точка за "соколите" след завръщането им в елита.
В самото начало Китан Василев вкара за гостите (6'), завършвайки атака, започнала с изпълнение на тъч. Малко след това Пирин бе близо до нов гол. Китан Василев излезе очи в очи с Дичевски и го преодоля, но от самата голлиния, защитник успя да изчисти топката.
Все пак Георги Бабалиев (87') хвърли в екстаз домакинските привърженици и донесе точката на "соколите". Иначе късметът също бе на страната на варненци, тъй като бяха отменени и две попадения на "орлетата". Първо в 51-ата минута Преслав Йорданов вкара, но голът му не бе зачетен заради нарушение в атака, а след това Красимир Станоев също се разписа, но заради засада резултатът остана непроменен.
- Локо Пловдив пречупи Септември
- Георги Иванов обсъди развитието на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри
- Португалският Санта Клара следи нападателя на Черно море Георги Лазаров
- Вальо Илиев отправи мило послание към сина си
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- Левски ще гони 3-те точки срещу закъсалия Берое
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец
- Балтанов призова феновете на Ботев Пловдив: Нека бъдем едно цяло срещу Ботев Враца