Лечков за съдебното решение: Ще обжалваме, делото ще се проточи поне 7 години
Вицепрезидентът на Българския футболен съюз Йордан Лечков коментира становището на Софийски градски съд, което отмени всички решения, взети на конгреса на централата на 12 октомври миналата година.
"Първо да поясня, че ще обжалваме. В това спор няма. Аз още преди една година казах, че всичко това ще продължи дълго време. Поне седем години ще се влачат нещата в съдилищата. Защото въпросното дело не е единственото, има още. Казано на футболен език – мачът не е завършил. Сега се играе второто полувреме, а тепърва предстоят продължения. После и дузпи ще си бием. Ама дузпите няма да са по пет, а по доста повечко. И накрая ние ще спечелим", заяви пред "Блиц" десната ръка на Боби Михайлов.
- САЩ преследва пълен актив срещу Турция в последния си мач от група D
- Кот д'Ивоар е на крачка от исторически пробив, Кюрасао продължава да мечтае
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията
- Трагедия на „Тракия“: загинаха двама юноши на Славия при тежък пътен инцидент
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- Арда продължи с национал
775
КОМЕНТАРИ
17.06.2022 в 17:07
Нещастник
17.06.2022 в 16:50
Невероятно далновиден управник, много ще дръпнем през тези седм години. :dollar: :dollar: :dollar: :dollar: