Спартак Вн ще домакинства в Разград, Хебър и още два отбора - на националния стадион
Спартак Варна ще започне сезона с домакинства в Разград. Осветлението на новака в елита все още не е готово и това налага "соколите" да посрещнат първите си съперници на "Хювефарма арена".
Спартак започва кампанията си в efbet Лига с домакинство на Славия. Във втория кръг варненци гостуват на Левски, а след това трябва да приемат Пирин Благоевград.
Три отбора от елита пък ще играят домакинските си мачове на Националния стадион "Васил Левски". Това са Локомотив София и новаците Хебър Пазарджик и Септември София.
В случая на Локо Сф и Хебър "Васил Левски" ще е временен "дом", след като в "Надежда" вече работят по поставяне на осветление на стадиона. Община Пазарджик също започна дейности по подготвяне на стадион "Георги Бенковски" за двубои от родния елит.
- Локомотив София и Славия не се победиха в столично дерби
- Локо Пловдив пречупи Септември
- Георги Иванов обсъди развитието на детско-юношеския футбол с шефа на Академията на Каляри
- Португалският Санта Клара следи нападателя на Черно море Георги Лазаров
- Вальо Илиев отправи мило послание към сина си
- ЦСКА ще промени един от навиците си за мача с Лудогорец
- Левски ще гони 3-те точки срещу закъсалия Берое
- "Сините" стискат палци за ЦСКА в Разград, но победата ще е за Лудогорец