Ботев пусна билетите за мача с Берое
Ботев Пловдив пуска в продажба билетите за мача с Берое днес от 12:00 часа, съобщиха на официалния сайт на клуба. Победителят от двъбоя, който е в събота от 18:30 часа, ще вземе последната квота за български участие в Лигата на Конференциите.
"Билетите за мача могат да бъдат закупени от магазина на клубната база, както и в мрежата на eventim.
Централна трибуна - 10 лева
Трибуна Юг - 8 лева
Сектор Гости - 8 лева - пропуските за феновете на Берое ще бъдат налични както онлайн, така и в деня на мача на касата пред гостуващия сектор
В делничните дни фен магазинът на клубната база е с работно време от 10:00 до 18:00 часа. В деня на мача от 16:30 часа до началото на срещата пропуските ще се продават на касата на "Футболен комплекс Ботев 1912"", съобщиха от Ботев.
- Ясен Петров: Загубихме лицето си, трябва да го върнем
- Балтанов: Свършихме нашето, сега чакаме развръзката
- Ботев Пловдив разгроми Добруджа и влезе в Топ 8
- Ботев и Локо не се победиха в зрелищно пловдивско дерби
- Капитанът на Локо Пловдив поднови тренировки точно преди дербито с Ботев
- Неделев с призив към феновете преди дербито на Пловдив
- Ботев Пд стартира кампания за изграждане на паметник на Георги Славков
- Ботев Пловдив разгроми Спартак Варна и върна настроението на феновете (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]