Манолев на сбогуване с футбола: Горд съм от всичко, което постигнах
Футболистът на Пирин Станислав Манолев, който ще изиграе последния мач в кариерата си в съботната среща на Пирин срещу Ботев Враца, се сбогува с футбола и в социалните мрежи.
"Точно преди 20 години започна моята приказка. Футболът ми даде всичко от живота, научи ме на много неща. Искам да благодаря на всички, които бяха до мен и ме подкрепяха.
Много съм щастлив и горд от всичко постигнато в моята футболна кариера. Не беше лесно, но си заслужаваше всяка една емоция, която изживях на футболните терени! Като всяка една приказка и моята има своя край - затварям една страница, за да отворя друга в живота си!", написа Манолев в социалните мрежи.
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
431