Домусчиев: Титлата е заслужена! Благодаря на нашите фенове за подкрепата
Собственикът на Лудогорец - Кирил Домусчиев, поздрави отбора за спечелването на 11-а поредна титла на България.
Ето какво публикува той в своя Фейсбук профил:
Честито, шампиони! Лудогорец спечели 11-та поредна титла! Напълно заслужен успех, изкован с много класа, постоянство и упоритост. Благодаря на всички в клуба за прекрасния подарък, който ми направихте за рождения ден. Много ме зарадвахте.
Благодаря и на нашите фенове за подкрепата...
Ще продължим да се радваме на успехите, но ще си взимаме и поука от грешките. Нашият стремеж е само един - изграждане на още по-силен Лудогорец .
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
774
КОМЕНТАРИ
18.04.2022 в 20:17
Силно се интересувам от приходите в тоя мач.Продадени билети,семки,сокове и т.н..