Мъри Стоилов: Крайно време е да напусна българския футбол
Станимир Стоилов бе много ядосан след събитията в края на първия полуфинал за Купата на България срещу Лудогорец, който "сините" спечелиха с 3:2 в Разград. Пред част от репортерите специалистът неофициално и под афект заяви, че е време да напусне отново българския футбол.
"Крайно време е да напусна българския футбол", заяви Мъри Стоилов в неофициален разговор. Той каза това афектиран преди да се качи в автобуса на отбора.
Информацията със сигурност ще попари феновете на Левски, които боготварят треньора си.
Вероятно Стоилов е изнервен и от други процеси освен случилото се на мача.
- Батков-младши с остра реакция към Божков заради претенцията към Левски
- Левски с позиция: няма риск от изваждане от Европа заради казуса с Божков
- Левски с позиция за искането на Васил Божков
- Божков: Адвокатите ми искат парите от Левски, не аз
- Левски назначи испанец за директор на школата
- Левски заплашен да играе без публика в Европа
- Доскорошен играч на Спартак Варна подписа с кошмар на Левски
- Треньорска рокада бави трансфер на Левски
695
КОМЕНТАРИ
14.04.2022 в 13:34
Мъри малко се изхвърля,да не забравя откъде тръгна!Видя малко бял свят и.. :o