Лудогорец се справи с упорития отбор на Черно море
Черно море и Лудогорец изиграха мач от 20-ия кръг на efbet Лига. Двубоят се проведе на стадион "Тича" и завърши при резултат 1:2 за гостите от Разград.
Домакините стартираха по-агресивно, но до сериозни положения така и не се стигна. Първият гол за Лудогорец дойде в 33-та, когато след добре организирана атака топката попадна при Каули Оливейра и той си свърши работата за 0:1. Малко след това в 39-та минута и Спас Делев допринесе за успеха на отбора си с още един гол. След грешка в защитата на Черно море последва изстрел към вратата на Дюлгеров и резултат 0:2 за "орлите".
Втората част започна с добър опит на Десподов, но вратарят на "моряците" спаси. В 58-та минута пък играчите на Черно море имаха добро положение. Пабло Гарсия шутира силно с левия крак, но топката премина встрани от разградската врата. В 90-та минута Черно море все пак върна един гол. Каспаравичус подари малко радост на феновете на стадион "Тича" и оформи крайния резултат 1:2.
- Лудогорец удари на камък за капитана на Шарльороа
- Лудогорец допусна тежка загуба от Апоел Тел Авив и ще гони обрат в Разград
- Черно море привлече млад национален вратар от Лудогорец
- Томас Райс: Лудогорец е готов за Апоел, целта ни е място в основната фаза
- Лудогорец пуска билетите за реванша с Апоел Тел Авив
- Чочев донесе победата на Лудогорец срещу Локомотив Пловдив
- Хосам Абделмаджид е на медицински прегледи преди трансфер в Лудогорец
- Лудогорец - Локо Пловдив: Не очаквайте голово шоу