Сасарини: Гол като този трябва да накара отбора да бъде спокоен, а не обратното
Треньорът на Царско село Андреас Сасарини даде мнението си след загубата на своя тим от Берое с 1:2.
"Щастлив съм. Започнахме много добре, играхме в добро темпо, но трябва да работим още много и да бъдем по-уверени. Трябва да се чувстваме по-добре на игрището. Вкарахме един феноменален гол. Променихме начина си на игра и започнахме да се защитаваме. Във футбола винаги трябва да държиш топката в полузащитата и да вкарваш голове. Работим заедно от едва 20 дни. Доволен съм да бъда тук, обичам моите момчета, те дават това, което аз искам. Имат огромно сърце и душа и мисля, че може да израстваме в близко време.
Гол като този трябва да накара отбора да бъде спокоен, а не обратното. Чакахме прекалено много, не пресирахме добре. През втората част можехме да спечелим, последните 10 минути направих агресивна смяна. Пуснах офанзивни играчи, не мислехме, че равенството е добър мач за нас. Всеки мач играем за победа. Сигурни сме, че можем да оцелеем, имам страхотни мъже. Виждам го всеки ден. Те дават всичко, което имат, и аз съм щастлив от това. Мисля, че можем да бъдем доволни", заяви Сасарини.
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави