Бербатов обяви нова дата за среща със столичните клубове
Ето какво написа екипът на Бербатов във Фейсбук страницата "Р-Еволюцията е тук":
Димитър Бербатов и Стилиян Петров в София на 22 февруари
Кандидатът за президент на БФС Димитър Бербатов и екипът му ще проведат среща с футболните клубове от София и Софийска област на 22 февруари.
Напомняме, че преди изборния конгрес на БФС на 18 март Димитър Бербатов и екипът му отново провеждат обиколка на България, за да покажат уважение към хората, които изграждат българския футбол, да обсъдят пак най-големите проблеми и предизвикателства за футболните клубове и да представят предложенията си за решения заедно с ключови точки от стратегията за промяна и развитие на българския футбол.
Срещата в София ще се състои в хотел "Милениум" от 17.30 часа.
15 минути преди началото на срещата представителите на медиите ще имат възможност за интервюта.
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави