Левски се раздели със Зайков
Левски се раздели с Гьоко Зайков. Договорът между клуба и футболиста бе прекратен по взаимно съгласие.
Полузащитникът от Северна Македония се присъедини към отбора през лятото на 2021 година, като записа 16 мача и 1 гол със синята фланелка.
Ръководството и спортно-техническият щаб на ПФК Левски изказват своята благодарност към Гьоко Зайков за всеотдайността и професионалното отношение, както и за разбирането и отстъпките, които направи свързани с тежкото финансово положение на клуба.
- Бивш защитник на Левски отива при Станимир Стоилов в Гьозтепе
- Левски стартира абонаментна кампания „Шампиони“
- БФС въведе нови правила за евроучастниците и промени връщането на топките в игра
- Цялата програма на Левски за сезона
- Боримиров: Десет отбора мисля, че е най-добре
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- „София Кепитъл“ е регистрирано – финализира се сделката за придобиване на Левски
- Левски преговаря за алжирския халф Хусем Мрезиг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]