Левски привлече играч от Манчестър Сити?
Левски осъществи трансферен удар. "Сините" уредиха привличането на младежкия национал Филип Кръстев, информират колегите от Гонг. 20-годишният халф идва под наем на "Герена". До момента той беше част от нидерландския Камбуур, но е разтрогнал договора си.
Кръстев е чакан в лагера на Левски в Белек в следващите часове. Младокът е собственост на "Сити футбол груп". Първоначално беше купен от белгийския Ломел, след което беше даден под наем на Троа. Собственици на въпросните отбори са босовете на Манчестър Сити.
Треньорът на Левски Станимир Стоилов много харесва качествата на юношата на Славия. Кръстев може да играе като вътрешен халф, както и зад нападателя.
"Сините" продължават да чакат още един халф. Става дума за Илиян Стефанов, който трябва да разтрогне договора си с Берое.
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм