Боби Михайлов и БФС: Най-добрите моменти за футбола ни предстоят
Ръководството на Българския футболен съюз и президентът Борислав Михайлов пожелаха успех на всички клубове и футболни деятели през новата 2022-та година. Ето какво написаха от сайта на БФС:
Искрено вярваме, че всички препятствия, които футболното семейство на България и обществото ни като цяло трябваше да преодолеят през изминалата година, ни направиха по-мъдри, и за пореден път доказаха, че силата е в единението!
Убедени сме, че по-добрите моменти за любимия ни спорт предстоят – и с общи усилия можем да ги реализираме!
Още веднъж честитим настъпването на новата 2022-а и желаем щастие и късмет на всички представители на българското футболно семе
- Кот д'Ивоар е на крачка от исторически пробив, Кюрасао продължава да мечтае
- Славия отмени контрола след трагедията с юношите от академията
- Трагедия на „Тракия“: загинаха двама юноши на Славия при тежък пътен инцидент
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- Черно море започна лятната подготовка с минимална победа над Янтра
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- Арда продължи с национал
- Берое представи двама нови
881
КОМЕНТАРИ
01.01.2022 в 13:47
най-добрия момент ще е ,когато освободите БФС. Алкохолици. :twisted: