Феновете на Берое с голям протест пред общината в Стара Загора
Феновете на Берое организираха голям протест пред общината в Стара Загора. Причината за събитието е неяснотота относно бъдещето на клуба.
Привържениците на заралии не са съгласни с незабавното прекратяване на финансирането на клуба.
През последните няколко години "ТЕЦ Марица-изток 2" финансираше Берое, но това бе преустановено през последните дни, което усложни икономическата обстановка за клуба под Аязмото.
Феновете поканиха министъра на енергетиката Александър Николов, с когото да бъде обсъден проблемът с финансирането на клуба, но той не откликна на призива за среща. Привържениците обявиха, че предстои нов протест.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
453