Официално: Берое се продава
Футболният клуб Берое се продава. Ето какво обявиха на своя сайт:
В съответствие с политиката на правителството за оптимизиране на разходите на държавните енергийни дружества, ТЕЦ "Марица Изток 2“ ЕАД обявява за продажба 100% от акциите на "Професионален футболен клуб Берое – Стара Загора“ ЕАД. В момента централата е собственик на футболния клуб. Това е несвойствена за нея дейност, особено в контекста на дълбоката криза с енергийните цени, която налага необходимост от по-ефективно управление на компаниите в системата.
Бъдещите инвеститори във футболния клуб ще бъдат класирани според най-високата цена, предложена от тях. Заинтересованите лица могат да заявяват интерес на имейл : tec2@tpp2.com и pfcberoe1916@abv.bg в срок до 9 януари 2022 г.
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
478