Царско село остана без отбор - девети играч един си тръгна
Oще един футболист напусна Царско село. Става въпрос за Лъчезар Балтанов, който се сбогува с тима и написа емоционално послание по този повод. Така той стана 9-ият футболист, който си тръгва от клуба. В последните дни това сториха Васил Шопов, Иван Бандаловски, Христо Попадийн, Ален Стеванович, Милан Йокич, Венцислав Василев, вратарят Янко Георгиев и Сашо Александров.
Ето какво написа той в социалните мрежи:
"Искам искрено да благодаря на Царско село и лично на Стойне Манолов и Любо Пенев за това, че ми подадоха ръка в труден за мен момент. Съжалявам за положението, в което се намираше отбора в последните месеци и че се стигна до това. Благодаря и на всички треньори и екипите им, с които работихме по време на престоя ми. Човек се учи цял живот и за мен е привилегия да срещам хора, от които да се уча. Вярвам, че понякога на една идея и трябва рестарт, за да се възроди по-успешна. Пожелавам за Царско село да се случи точно това!"
- Инфантино обясни защо ФИФА въведе паузите за освежаване на Мондиал 2026
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима