Нов спонсор идва на Герена?
Левски съвсем скоро ще се сдобие с още един спонсор. Това е компанията за кредитиране "Моnеу+", или поне така твърди "Тема Спорт". Ръководството на "сините е на финални преговори с бъдещия си партньор, а логото на фирмата ще бъде поставено на гърба на фланелките на отбора, точно над номерата.
Компанията не е чужда за футбола в България, след като вече спонсорира Локомотив Пловдив, а наскоро стана ясно, че притежава 50% от акциите на "черно-белите".
Фирмата "Моnеу+" ще спонсорира "сините" и договорът отново ще бъде партньорски, което ще даде отстъпки на привържениците, които са си закупили членски карти за услугите на компанията. Очаква се скоро да бъде официализирано партньорството, а логото на фирмата ще бъде поставено на фланелките на играчите през следващата година.
Шефът на УС Даниел Боримиров и изпълнителният директор Иво Ивков продължават усилената си работа. Надеждите на новото ръководство на "Герена" са, че в близко бъдеще ще успеят да намерят и още спонсори, които да помогнат на клуба.
- Отбор от Серия А следи изявите на Майкон
- Бивш играч на ЦСКА ще бъде представен скоро като ново попълнение на Левски
- Веласкес: Доволен съм от ротациите в атака
- Левски с победа в последната си контрола в Турция
- Веласкес: Щастлив съм в Левски
- Левски представя нов екип срещу Лудогорец за Суперкупата
- Веласкес поиска от Левски да форсира селекцията
- Пламен Николов: Левски заслужава да е шампион