Мъри Стоилов: Въпрос на време е моделът "Бащица" да рухне
Треньорът на Левски Станимир Стоилов посети Сливен, където беше представен проектът "Левски на левскарите". Това се случи часове преди срещата с Берое. Компания на Стоилов, правеше и изпълнителният директор Ивайло Ивков, както и членът на НС Петър Ганев. Те се срещнаха с привърженици.
"Моделът "Бащица“ рано или късно рухва по различни причини – някой има проблеми с бизнеса, друг с държавата. На трети му се вижда лесно да кара влака, на четвърти му омръзва… Но на привържениците няма да им омръзне да помагат кой с каквото може. Може би този процес е закъснял с много години. Мисля, че трябваше да се случи още през 1990 година, когато бяха свалени оковите от Левски“, заяви Мъри пред феновете.
"Моята визия е минимум 50 процента от играчите в отбора да бъдат от школата на Левски. Не трябва да се оглеждаме към други български клубове за купуване на футболисти. Предпочитам да са наши деца. Така на тези зад нас ще оставим и бъдеще, а не само настояще“, допълни той.
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
- Хулио Веласкес: Победихме много силен съперник, но ни очаква тежък реванш
- Кристиан Димитров: Можеше да вкараме още голове, но ни чака много тежък реванш
- Левски удари Университатя Крайова и направи първа крачка към третия квалификационен кръг
- Хулио Веласкес: Камдем отпада, Переа е под въпрос за мача с Университатя Крайова
- При успех над Университатя Крайова: Левски срещу Омония или Кайрат в третия кръг на ШЛ
- Левски почете 189 години от рождението на Апостола
- Левски започна защитата на титлата с победа над Дунав